Ultherapy

Nejnovější technologie HIFU Ultherapy LIFT& SLIM 2017

HIFU Ultherapy LIFT&SLIM (vysoce intenzivní fokusovaný ultrazvuk) je jediné omlazující ultrazvukové nechirurgické ošetření, které bez invazivního zákroku umožňuje vizualizovat průřez pokožky a speciálně zaměřit hloubku podpůrné tkáně tzv.SMAS, což je oblast, kterou chirurgové zpevňují během klasického faceliftu. Přístroj má schopnost ošetřit nejen povrch pokožky, ale i její hluboké vrstvy, a to velmi cíleně a přirozeně s vynikajícími výsledky, navíc bez nutnosti rekonvalescence.
HIFU Ultherapy LIFT&SLIM disponuje novýmkybernetickým software, který umí zacílit energii přímo do potřebné hloubky tkáně.Přístroj řídí počítač, který vyhodnotí stav pleti a podle toho naplánuje intenzitu a rozsah zákroku.

 

Lifting obličeje

Celkový regenerativní proces nastartuje jediné ošetření.Výsledný efekt se rozvíjí postupně, první výsledky jsou zpravidla viditelné po jednom měsíci a po dobu následujících několika měsíců se dále rozvíjí. Viditelné výsledky vykazují zpevnění a vypnutí ochablé pokožky obličeje. Další výhodou HIFU Ultherapy je, že kromě viditelných výsledků aktivuje tvorbu nového kolagenu, který může přetrvávat po dobu až 7 let. FDA studie například prokázaly, že 9 z 10 klientů dosáhlo významných liftingů obočí (brow-lifting).

Pokožka reaguje na dodanou energii stimulací fibroplastů a následnou tvorbou kolagenu a díky jeho remodelaci se postupně zpevní a vypne. V takové hloubce nepracuje žádná jiná přístrojová metoda na omlazení laser, IPL, frakční radiofrekvence nebo plazma. V této hloubce se zatím pohybuje pouze plastický chirurg při klasické plastické operaci.


Redukce celulitidy s úbytkem tukové tkáně 

Díky účinnosti v různých hloubkách kůže - až 13 mm-nabízí Ulthera HIFU LIFT&SLIM komplexní ošetření spojením efektu liftingu, zpevnění kůže, redukce celulitidy a tuků. Nejčastěji ošetřovanými partiemi jsou boky, břicho, hýždě, stehna a paže.

Principem Ultherapy je narušení membrány tukových buněk ultrazvukem. Ultrazvuk proniká do hloubky až 13 mm, kde je uložen podkožní tuk. Působením ultrazvukových vln, vycházejících z hlavice, se naruší struktura tukových buněk. Obsah zasažených buněk se uvolní, vyloučí se do mezibuněčného prostoru a následně je přirozeně odplaven lymfatickými a močovými cestami ven z těla. Pro dosažení maximálního a rychlého efektu ošetření doporučujeme následně zvýšený příjem tekutin – především vody - lymfodrenáž a masírování ošetřených partií masážním válečkem či profesionální masáže.

 

• Stačí jediné ošetření k dosažení očekávaných výsledků
• Neinvazivní řešení bez nutnosti anestezie, skalpelu, pracovní neschopnosti, ztráty mimiky
• Nejúčinnější neinvazivní ošetření (účinnější než samostatné zákroky jako mikrojehličkováradiofrekvence, frakční radiofrekvence, galvanizace, IPL, laser
• Účinek přetrvá až 7 let
• Účinky jsou viditelné již po 1 měsíci a dobíhá ještě dalších až 12 měsíců (tedy již v době, kdy většina klientů po invazivním faceliftu stále ještě rehabilituje)


Během tepelného působení ultrazvuku lze vnímat lehce nepříjemný pocit pnutí až pálení, který je u každého pacienta individuální. Tento pocit je jen dočasný a signalizuje, že došlo k ovlivnění správných vrstev. Je možno jej zmírnit použitím medikamentů před nebo těsně po zákroku. Po zákroku může být vaše pleť začervenalá, citlivá nebo mírně oteklá. To je ale jediný vedlejší efekt, který se může dostavit. Potíže postupně odeznívají. V den ošetření a následující doporučujeme klidnější režim (vynechat fyzicky náročné aktivity), doporučujeme také po několik dní omezit pobytna slunci, nebo se chránit opalovacími krémy s vyšším ochranným faktorem.


Kontraindikace (okolnosti, stavy, které vylučují podstoupení tohoto ošetření):

• Otevřené rány nebo léze v oblasti ošetření
• Těžké nebo cystické akné v oblasti ošetření
• Aktivní implantáty (např. kardiostimulátory či defibrilátory), nebo kovové implantáty v ošetřované oblasti
• Mechanické implantáty
• Dermální výplně např. botox nebo kyselina hyaluronová můžou být, ale ošetření je možné nejdříve 3 měsíce po jejich aplikaci ( z důvodu vyrušení účinku dermálních výplní)
• Prsní implantáty, pokud se ošetřuje dekolt
• Koloidní jizvy v místě ošetření
• Špatná srážlivost krve a užívání lék na srážlivost
• Těhotenství a kojení
• Diabetes závislý na inzulínu
• Epilepsie a další neurologické poruchy
• Autoimunitní onemocnění
• Bellova obrna
• Opary
• Lokální onemocnění kůže, záněty
• Hemoragická choroba či dysfunkce (špatná srážlivost krve)
• Rakovina kůže
• Spálená pokožka
• Aktivní infekce
• Imunosupresivní onemocnění včetně AIDS a infekce HIV
• Tetování v oblasti ošetření barvami, které obsahují kovové částice
• Zlaté nitě

 

 

Často kladené otázky:


Které partie se ošetřují?

Ošetření je vhodné k redukci tuků: stehna, hýždě, břicho, pás (boky), záda, kolena a paže.
Jaké výsledky můžete očekávat?
Klinické studie ukázaly, že jedno neinvazivní ošetření přineslo průměrné zmenšení obvodu pasu mezi 3 až 6 cm.Jednotlivé výsledky se však u každé osoby, která podstoupí ošetření mohou lišit. Pokud je tuková vrstva silnější, doporučujeme ošetření na stejných partiích opakovat nejdříve po 12 týdnech. Pozor ošetření neřeší obezitu, ale pouze lokální nahromadění tuku.


Kdy jsou výsledky viditelné?

Někteří klienti již pozorují výsledky za dva týdny. Podle klinických studií jsou konečné výsledky pozorovatelné za 2 - 3 měsíce.


Je ošetření bezpečné?

Ošetření je bezpečné . Vrchní vrstva pokožky zůstává neporušená, vysoká intenzivní fokusovaná ultrazvuková energie se zaměřuje pouze na buňky podkožního tuku a selektivně okamžitě zničí lokalizované tukové buňky mechanickou cestou, zatímco ponechá okolní buňky jako žilky, nervy a svaly nedotčené. Po ošetření se může dočasně objevit zarudnutí, modřinka nebo mírný otok, které zmizí během několika hodin nebo dnů, vše závisí na typu pokožky.


Cvičím, držím diety, vím jak zhubnout, ale v určitých partiích se mi to nedaří. Pomůže mi HIFU Ultherapy LIFT&SLIM?

Ano, pomůže. Ošetření HIFU Ultherapy LIFT&SLIM neřeší problém obezity, ale pouze lokální nahromadění tuku.


Jak dlouho trvá ošetření?

Přístrojem HIFU Ultherapy LIFT&SLIM, který má 576 lipodestrukčních bodů, se dají ošetřit až 3 oblasti asi za 1 hodinu - záleží na velikosti plochy.


Pomůže mi ošetření Vašim přístrojem? Byla jsem už na mnoha přístrojích ...

Po výkonu našimi přístroji jsou tukové buňky intenzivním fokusovaným ultrazvukem v hloubce až 13 mm nenávratně zničeny. Nejedná se tedy o nízkovýkonné ultrazvukové, kavitační, laserové a radiofrekvenční přístroje, které jsou určené k ovlivnění celulitidy a k tonizaci ochablé kůže - tyto přístroje se při ošetření nacházejí v blízkosti povrchu kůže s velkým rozptylem a tím jsou omezené jejich účinky na podkožní tuk. Po ošetření přístrojem HIFU Ultherapy LIFT&SLIM je tuková tkáň zredukována a výsledky jsou bez jo-jo efektu. Pokud je tuková vrstva silnější doporučujeme ošetření na stejných partiích opakovat. Ale doporučujeme dodržovat zdravý a aktivní životní styl, omezit jídla smažená, kořeněná, s vysokým obsahem tuku a s vysokou kalorickou hodnotou, alkohol, denně vypít až 3 litry tekutin, zvýšit příjem zeleniny, cereálií, luštěnin, ryb, tvarohu, sýrů a ovoce jako ananas, papája, mango a kiwi. Ošetření HIFU Ultherapy LIFT&SLIM neřeší problém obezity, ale pouze lokální nahromadění tuku.

 

 

 

 

 

 

 

Tato stránka používá cookies. Vice info