Permanentní make-up

PUDROVÉ OBOČÍ


Metoda prováděná speciální technikou strojkem. Autentické „vystínování" pudr efektu, tedy dá se rozptýlit do ztracena. Trvanlivost cca 3-4 roky.


Po 18 - 24 měsících doporučujeme barvu oživit. Tato technika je vhodná na jakýkoliv typ pleti a dá se vystínovat i jemně pro jemný efekt.


OČNÍ LINKY - HORNÍ I DOLNÍ – ŘASOVÁ LINIE


Tetuji přirozené tenké linie linek. Obě linky se tetují mezi řasy pro přirozené zvýraznění linie.


STÍNOVANÉ LINKY


Linka i stínování se předkresluje, tak abyste viděla, jak bude reálně vypadat. Lze zkombinovat i s další barvou – doporučujeme zejména hnědou, olivovou.

Pro jakékoliv tetování očních linek nesmíte mít umělé řasy. Trvanlivost cca 4 roky. Stínované linky netetuji na příliš kapilární nebo povadlá víčka.

CELOSTÍNOVANÉ RTY

Jedná se o kompletní pigmentaci rtů, nejen jejich kontur. Celovýplň doporučuji pro úzké rty. Používám pouze přirozené odstíny pro zvýraznění rtů.

AQUARELLE RTY


Jemné prostínování a zvýraznění celých rtů – technika vhodná pro plnější rty nebo pro lehké zvýraznění.

 

! NOVINKA !


AQUARELLE TETOVÁNÍ - MINI TATOO


Zaměřuji se pouze na menší a střední tetování s barevnou technikou aquarelle (watercolor). Používají se výrazné barvičky – zejména růžová, modrá, fialová, lze ale i jakékoliv další.
Tetování provádím kdekoliv na těle kromě nebezpečných nebo nevhodných zón, kterými jsou:

  • – dlaně a spodní prsty
  • – chodidla a vrchní část chodidel + paty
  • – oční bělmo
  • – vnitřní ucho
  • – spodní zápěstí oblast rýh (lze pouze za rýhami)

Neprovádím překrytí starých tetování, ani jiný styl než aquarelle a taktéž žádné přímé linie.


Tetování je nutné chránit v letních měsících SPF faktorem a to zejména na místech vystavených slunečnímu záření. Tato technika je poloprůhledná a má tedy tendence rychleji blednout než klasický černý tetovací inkoust.

INFORMACE K PROCEDURÁM:


Na proceduru přijďte odpočatí, den předem nepijte alkohol, před procedurou nekuřte a nepijte kofein, ani si neberte žádné léky proti bolesti. Tvar obočí, rtů i stínované linky Vám vždy předkreslím a společně vybereme barvu. Vše si sami odsouhlasíte. Prosím počítejte s procesem hojení a tím spojená omezení (cca 14 dní), kdy se na tetované místo nesmí používat nic jiného než určené přípravky (žádný make-up).


Před provedením permanentního make-upu rtů doporučujeme den předem začít užívat antivirotika např. Herpesin proti oparům. Před pigmentací očních linek musí být řasy alespoň týden bez umělých řas a minimálně 14 nepoužívejte výživná séra pro růst řas.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti